28 Temmuz 2014 Pazartesi 17:20

İzmir'de Biber Gazlı Banka Soygunu Şoku

Haber: İzmir'de Biber Gazlı Banka Soygunu Şoku
25 Kasım 2013 Pazartesi - 23:08 DHA [5352140]
Banka soygunu, bugün saat 17.30 sırlarında, Mehmek Akif Ersoy Caddesi üzerindeki bir bankada yaşandı.


Banka soygunu, bugün saat 17.30 sırlarında, Mehmek Akif Ersoy Caddesi üzerindeki bir bankada yaşandı. Üzerlerinde sarı tulum bulunan ve yüzlerini ameliyat maskesiyle kapatan kimliği belirsiz iki erkek, kapı önündeki banka güvenlik görevlisinin yüzüne biber gazı sıkarak etkisiz hale getirdi. Ardından görevlinin belindeki tabancayı alan iki soyguncu, tehdit ettikleri banka çalışanlarından, gişelerdeki 49 bin lira parayı alarak kaçmaya başladı. Sokak aralarına doğru koşan, banka görevlilerinin ise peşlerine düşüp kovaladığı soyguncular, paranın 40 bin lirasını düşürdü. Yanlarında yaklaşık 9 bin TL para kalan iki soyguncu izini kaybettirdi. Olayın ardınadan bölgeye sevk edilen çok sayıda polis ekibinin aramalarına rağmen soyguncular bulunamadı. Polis ekipleri, banka şubesi ile çevredeki işyerlerinin güvenlik kamerası görüntülerine el koydu. Görüntüler incelenerek, soyguncuların eşkalerinin ve kimliklerinin belirlenmesine çalışılacağı, olayla ilgili soruşturmasanın devam ettiği bildirildi.

Dünya Kırgızları Bir Araya Geldi
Dünyanın 20 ülkesinden 300'den fazla Kırgız, Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te düzenlenen 2. Mekendeşter - 2014: Kırgızistan Geleceğine Katkı forumunda bir araya geldi.
Mardin Kızıltepe'den Soma'ya Yardım
Soma maden faciasında hayatını kaybeden madencilerin ailelerine destek amacıyla Mardin Kızıltepe'de 23 bin 832 lira yardım toplandı.
Burdur'da Erdoğan Hesabına Bağış
AK Parti İl Başkanlığından banka şubesine kadar üzerinde Erdoğan'ın fotoğraflarının bulunduğu tişörtlerle yürüyen grup, daha sonra Erdoğan'ın bağış hesabına havale yaptı.
ÇTSO Son İftar Programıyla Protokolle Buluştu
Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası son iftar programında protokolle buluştu.
Beyşehir'de İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım
Beyşehir Kaymakamlığı tarafından ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan Bayramı öncesi 200'er liralık nakdi yardımda bulunuldu.
Mtv Ödemelerinde İş Bankası'ndan Üç Taksit
İş Bankası, müşterilerine Motorlu Taşıtlar Vergisi'nin (MTV) 2014 yılı 2. taksitini internet şubesi www.isbank.com.tr ya da www.gib.gov.tr'den İş Bankası Maximum Kart'ları ile üç taksitte ödeme fırsatı sunuyor.
Libya'yaya Gönderildiği İddia Edilen Nakit 100 Milyon Dolar Meclis Gündeminde
CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu'nun cevaplaması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına yazılı soru önergesi verdi.
Avrupa'nın Bitmeyen Kabusu
Banka iflasları Avrupa'da kriz korkusunu yeniden gündeme getirdi.
Cumhurbaşkanı seçimine doğru - AK Parti Burdur İl Başkanı Çınar
AK Parti İl Başkanı Mehmet Fatih Çınar, yönetim kurulu ve üyeleri ile bazı vatandaşlar, Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın seçim çalışmaları için açılan banka hesabına bağışta bulundu.
Kalkınma Bakanı Yılmaz Başbakan'a Bin Lira Bağışta Bulundu
Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, seçim bölgesi Bingöl'de, Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan destek için bin liralık bağış yaptı.